Ieskats rezultātos – Kas maksā par dāvanām kolēģiem?

Sākotnējie aptaujas rezultāti rāda, ka 61% gadījumu par dāvanas izvēli kolēģi rūpējas kopīgi, un kopīgi tiek dalītas arī dāvanu izmaksas. Atbildi arī tu uz šo aptauju, lai noskaidrotu, kādas ir kopējās tendences.

Kas maksā par dāvanām kolēģiem

Esam sākuši pētījumu par to, kādas ir kolēģu apdāvināšanas tradīcijas Latvijas iestādēs un uzņēmumos. Aptaujas mērķis ir noskaidrot, kā darbavietās tiek organizēta dāvanu izvēle, kā notiek to pirkšana un naudas vākšana. Tip4me jo īpaši vēlas apzināt, kādas ir pastāvošās problēmas, ar kurām kolēģi un darbadevēji saskaras izvēloties dāvanas kolēģiem.

Ieskats sākotnējos rezultātos

Lūk, pavisam neliels ieskats sākotnējos rezultātos, kas apkopoti balstoties uz pirmo pārdesmit respondentu sniegtajā atbildēm. Dati rāda, ka 61% gadījumu par dāvanas izvēli kolēģi rūpējas kopīgi, un kopīgi tiek dalītas arī dāvanu izmaksas. Ievērojami retāk – 26% gadījumu, dzimšanas dienas dāvanas kolēģiem sarūpē darba devējs. Bet vēl retāk – 13% gadījumu, dzimšanas dienu gaviļnieki nekā īpaši netiek sveikti – kolēģi tiek sveikti pēc katra paša iniciatīvas.

Lai pārbaudītu, vai šie dati raksturo kopējās kolēģu apdāvināšanas tendences Latvijas darba vietās, Tip4Me mērķis ir aptaujāt vēl plašāku darba devēju un darbinieku loku.. Priecāsimies, ja pastāstīsi par ierasto kolēģu sveikšanas praksi arī tavā kolektīvā – aptauja joprojām ir atvērta!

Jau drīzumā ceram pastāstīt ne tikai par to, kas pērk dāvanas kolēģiem, bet arī par summām kādas tiek tērētas par dāvanām, vai darbiniekus tas apmierina u.c..

Aptauja ir atvērta arī tavam viedoklim

Ja neesi vēl sniedzis savu viedokli, lūdzu dari to spiežot uz šīs saites: APTAUJA.

Aptauja par kolēģu sveikšanu

Komentēt