UNIQ cepures

UNIQ cepures deva labu ieskatu, kā ir izplatīt savus ražojumus vairākos pārdošanas kanālos. LAIKIETILPĪGI! Sarunāju arī UNIQ cepures Tipa veikaliņam.

UNIQcepures

Draudzīgā gaisotnē piektdienas rītā tikos ar Lindu Breidi no UNIQ cepurēm. Esam seni draugi, un no seniem draugiem kritisku un konstruktīvu viedokli par spārnotu ideju parasti nevajag sagaidīt, un tāds nebija mans mērķis. Tiekoties ar Lindu, gribēju padziļināti izprast mazo ražotāju reālo situāciju ar vairāku pārdošanas kanālu izmantošanu, to nozīmi ieņēmumu struktūrā un tam patērējamo laiku un enerģiju.

Īsi par UNIQ

UNIQ cepures ir Latvijā unikāls adītu aksesuāru piedāvātājs. Viņiem ļoti forša mājas lapa ar virtuālu cepuru darbnīcu,  kurā katrs var izveidot tādu cepuri kā vēlas. Izvēlies cepures modeli, krāsas, pieliec bumbuli vai noņem to. Tā ir iespēja pašam radīt savu neatkārojamu cepuri un ar to saskaņotu šalli vai cimdus. Visas cepures, šalles un cimdi tiek radītas tepat Latvijā.

Par vērtīgo, ko uzzināju

Kā jau aprakstīju, UNIQ cepures ir pieejamas viņu pašu izveidotajā mājaslapā, bet vienlaikus viņi izmanto arī Etsy. Bija interesanti un noderīgi uzzināt, cik uzņēmējam prasa resursus produktu aprakstīšana, attēlu sagatavošana un pēc tam arī pārdošanas kanāla atbalstīšana. Pretī pavērtējām, kāds ir reālais ieguvums, kādas metodes tiek izmantotas pārdošanas rezultātu veicināšanai. Uzzināju, ka Latvijā ir tāda apvienība kā Etsy Team Latvia, kas appavieno Latvijas ražotājus, kas tirgojas Etsy. Grupas ietvaros tie viens otram varētu palīdzēt ar padomiem un arī ar reālām darbībām. Noteikti vajadzētu satikties ar komandas vadītāju Rasu Spulli.

Tas gan nebija nekāds jaunums, ka tip4me kontektā ir ļoti jādomā, lai produktu ievade portālā būtu pēc iespējas vienkārša un ātra, bet diskutējot par šo jautājumu radās dažādas jaunas idejas. Vienlaikus arī aizvien vairāk apstiprinājās, ka pirms skriet un testēt tip4me pasaules tirgū, to būtu prātīgāk palaist arī Latvijas tirgū.

UNIQ cepures Tipa atbalstītāju veikaliņā

Pēc tam, kad Linda pauda viennozīmīgu atbalstu tip4me idejai, un vēlmi arī redzēt tur UNIQ cepures, vienojāmies, ka Tipa atbalstītāju veikaliņā būs arī UNIQ cepures, kas aizķērušās krājumos.

Mums jau ļoti patīk UNIQ cepures, un valkājam tās ar lielu prieku. Tāpēc ceram, ka tās tiks novērtētas arī Tipa atbalstītāju veikaliņā.

 

Komentēt