Be-with Clothing

Be-with Clothing ir viens no pirmajiem un vērtīgākajiem atbalstītājiem tip4me projekta īstenošanā. Tipa veikaliņā atradīsim arī ko no Be-with.

Be-with Clothing

Anna Andersone, kas ir Be-with apģērbu līnijas dibinātāja, bet Latvijā pazīstama kā viena no aktīvākajām sievietēm startup vidē, ir reāls atbalsts tip4me idejas attīstīšanā. Viņa ir tā, kas ir gatava uzklausīt manu ideju lidojumu, un pēc tam ar smaidu sejā tās vienu pēc otras piezemēt un piešķirt tām saturisku veidojumu. Liels paldies Annai par konstruktīvo kritiku un vērtīgajiem padomiem.

Be-with augstākā misija ir palīdzēt pāriem veidot un saglabāt saskanīgas un mīlestības pilnas attiecības. Tāpēc Anna kopā ar Montu Kairēnu ir radījušas apģērbu, kas tā vien aicina pārus biežāk izbaudīt romantiskus apskāvienus. Mēs saskanīgās attiecības vēlamies veidot piemeklējot vispiemērotākās dāvanas, tajā skaitā arī Be-with radītās.

Kad Annai izstāstīju par savu plānu, ka sākotnējā finansējuma piesaistei varētu izveidot mazu interneta veikaliņu ar projekta partneru un atbalstītāju precēm, viņi ideja ļoti patika. Tā bija kā zaļā gaisma, ka jāattīsta tas tālāk. Drīzumā mēs uzzināsim, ko Tipa veikaliņā varēs nopirkt no Be-with kolekcijas, tādā veidā atbalstot tip4me projektu.

 

Komentēt