Cita Rota

Kas gan būtu Tip4me piedāvājums bez populārajām Cita Rota darinātajām “Latvietīšu” šallītēm! Cita Rota produkti būs pieejami arī Tipa veikaliņā.

Cita Rota

Tikos ar Cita Rota vadītāju Agati Siliņu. Prieks, ka sanāca viņu izķert dienas skrējienā.

Par Cita Rota

Cita Rota jau kopš 2013.gada darina apģērbus un rotas lietas ar latviešu zīmēm un simboliku. Man šķiet, ka viņi bija vieni no pirmiem, kas aizsāka darināt ikdienā ērti nēsājamu apģērbu ar latviešu zīmēm, tāpēc guva plašu atpazīstamību. Viņu Facebook kontam ir vairāk kā 20 000 sekotāju, kas priekš Latvijas ir vērā ņemams skaits. Kurš gan nezin “Latvietīšu” sarkanbaltās šalles? Produktu klāsts nav apstājusies pie šallēm vien, un šobrīd viņu piedāvājums ir visai plašs. Par to var pārliecināties viņu mājas lapā www.citarota.lv. Pilnīgi un noteikti redzam, ka viņu darinājumu klāstā ir daudz un dažādas jaukas dāvanas, kurām būtu vieta Tip4me dāvanu krājumā. Jo vairāk, ka viss 2018. gads solās paiet zem Latvijai 100 zīmes.

Runājot par dāvanām, Cita Rota ir īpaši piedomājuši pie tā, lai viņu darinājumi būtu lieliska dāvana. Dāvana tiek ievietota vienkāršā, bet ļoti personiskā kastē, bet kastē arī spēpjas kāds pārsteigumiņš.

 

Par tikšanos

Tiekoties ar Agati man bija plāns izprast pārdošanas kanālus – cik ļoti viņi ir ieinteresēti attīstīt jaunu pārdošanas kanālu caur Tip4me. Man jautājumus radīja, kāpēc mājaslapā www.citarota.lv ir produktu katalogs, bet nav iespējams iegādāties preci. Atbilde: tas darīts tāpēc, lai nerastos gadījumi, ka produkts tiek nopirkts, bet tas nav krājumā. Mājas lapā var tikai izrādīt interesi par produkta iegādi, aizpildot formu ar savu kontaktinformāciju. Pēc iespējas drīz pircējs tiek uzrunāts, lai sarunātu visātrāko izvēlētās preces saņemšanas veidu.

Cita Rota produkti ir pieejami arī Etsy, bet šis ir pārdošanas kanāls pie kura vēl vajagot piestrādāt. Šajā sakarā man radās pārdomas par to, ka dāvanu piedāvātājam būtu izdevīgi, ka dāvanu meklētājus no Latvijas vajadzētu sūtīt uz produktu www.citarota.lv, bet no ārvalstīm uz produktu, kas pieejams Etsy.

Rezultāts

Tiekoties ar Agati man bija patiess prieks redzēt to enerģiju, ar kādu viņa strādā un attīsta savu ideju. Tas tiešām ir iedvesmojoši! Tieši tāpēc arī katrā tikšanās reizē mēģinu iedot kādu kripatiņu arī no savām zināšanām un pieredzes, kas var noderēt, lai vēl labāk veidotu savu biznesu.

Visā visumā Agatei ļoti patika Tip4me ideja, un viņa grib būt tip4me dāvanu piedāvājumā. Viņai likās OK arī mans piedāvātais pakalpojuma cenošanas modelis, kā arī viņa ir gatava atbalstīt Tipu ieliekot Tipa veikaliņā Cita Rota darinājumus.

 

 

Komentēt