Par Tipa Veikaliņu

Tipa Veikaliņš ir veids, kā ikviens var atbalstīt Tip4me projekta īstenošanu. Dāvanu piedāvātāji atbalsta iedodot savus produktus, bet citiem ir iespēja tos nopirkt, tādā veidā finansiāli atbalstot projektu.

Tipa Veikaliņš

Rakstos par Tip4me atbalstītājiem parasti tiek pieminēts, ka tie produktus ievietos Tipa veikaliņā. Domāju, ka ir pienācis laiks paskaidrot, kas ir Tipa Veikaliņš un kāpēc to veidoju.

Kas ir Tipa Veikaliņš?

Tipa veikaliņš šobrīd ir tikai ideja, bet pavisam drīz tā būs vieta, kur jebkurš varēs faktiski atbalstīt Tip4me projektu, iegādājoties dazādas jaukas dāvanas. Tipa veikaliņā būs pieejamas dāvanas, ko Tip4me idejas atbalstītāji – dāvanu piedāvātāji ir mums iedevuši pa brīvu kā apliecinājumu tam, ka viņi tic, ka Tip4me projekts ir forša ideja, kas noteikti būtu īstenojama. Ja vēl nezini, kas ir Tip4me idejas būtībā, esmu to aprakstījis šī bloga sadaļā Par Tip4me.

Tipa veikaliņam ir būtiska nozīme projekta sākuma fāzē, kamēr projektam nav ienākumi, un vēl nav piesaistīti investori projekta īstenošanai. Šādā veidā radam iespēju vismaz maziem solīšiem doties uz priekšu

Zemāk redzamajā attēlā vienkāršotā veidā uzzīmēju ideju.

  1. Dāvanu ražotāji vai tirgotāji iedod savus produktus, ko mēs ievietosim “Tipa Veikaliņā”.
  2. Cilvēki, kam patīk Tip4me ideja, var šos produktus nopirkt, tādā veidā par konkrēto naudas summu atbalstīs Tip4me projekta īstenošanu.

 

Tipa veikaliņa ideja
Tipa veikaliņa ideja

Kāpēc taisām Tipa Veikaliņu?

Tipa veikaliņa izveidošanai projekta attīstībā ir būtiska nozīme. No vienas puses tas ir kā Tip4me idejas atbalstītāju pārbaudījums. Pateikt: “Ļoti forši, Tip4me idejai ir potenciāls” ir viens, bet parādīt savu iesaistīšanās gatavību ziedojot savus produktus, ir cita lieta. No otras puses, tā ir iespēja pārbaudīt, vai varam piesaistīt arī cilvēkus, kas būtu gatavi mūs atbalstīt nopērkot šīs preces Tipa veikaliņā. Jo tikai pārdodot atbalstītāju iedotās preces, mēs varēsim samaksāt programmētājiem par paveikto darbu.

Tip4me idejai nav nekādas vērtības bez dāvanu klāsta. Tāpēc šobrīd piesaistām dāvanu piedāvātājus, kas grib savus produktus ievietot mūsu meklētājā. Tos, kas ir mūs gatavi atbalstīt, publicējam bloga atbalstītāju sadaļā. Vienlaikus veidojam arī sarakstu ar Tipa veikaliņa piedāvājumu. Pavisam drīz laidīsim to gaisā!

Komentēt