VEF Kultūras pils

VEF Kultūras pils Starptautisko projektu vadītāja Kristīne izrādīja interesi atbalstīt tip4me projektu, bet tas vēl jāsaskaņo ar vadību.

Par VEF Kultūras pili

Man ir patiess un nedalīts prieks, ka tepat man pie mājām ir atdzimusi VEF Kultūras pils. Un galvenais, ka tā nav tikai uzspodrinājusi spalvas, bet pieteikusi sevi kā daudz un dažādu kultūras pasākumu mājvietu, jo te notiek gan lieli koncerti, piemēram, tuvākajā laikā uzstāsties Vestards Šimkus, gan teātra izrādes, gan deju vakari un bērnu vokālo studiju koncerti, gan gleznotāju un fotogrāfu personālizstādes.

Un nevar nepieminēt, ka tieši VEF Kultūras pilī notiks arī 2018 gada ievērojamākais startup pasākums TechHill 2018.

TechChill 2018 promo bilde

Tik tuvu pie mājām, bet diemžēl pašam nesanāks to apmeklēt, kaut ļoti gribētos. Pie viena atvainojos citu pasākumu organizatoriem, jo neesmu veicis ievērojamības izvērtēšanu, un tikai balstoties uz savām sajūtām nosaucu TechChill par ievērojamāko.

Tikšanās mērķis un rezultāts

Kultūras un izklaides pasākumi ir viena no tipiskām dāvanu idejām. Biļetes uz koncertiem ir lieliska dāvana, kas ļauj jubilāram brīvprātīgā piespiedu kārtā atpūsties un izbaudīt ik vienam nepieciešamo devu kultūras. Tā ir arī laba dāvanas izvēle, ja negribam draugam uzdāvināt “kārtējo štruntu”, kas tiek nolikts plauktiņā vai varbūt pat izmests.

Atgriežoties pie tikšanās mērķa: tikos ar VEF Kultūras pils Starptautisko projektu vadītāju Kristīnu Sulžanoku, ar ko gribēju pārrunāt esošo situāciju kultūras un sporta pasākumu biļešu tirdzniecības jomā. Neatņemama sastāvdaļa ir Tip4me idejas prezentēšana dažādām auditorijām, lai saņemtu viedokļus un ieteikumus.

Kristīnei ideja patika un likās noderīga. Viņa rosināja padziņināti pievērsties arī klientu apdāvināšanas jautājuma risināšanai. Pēc viņas pašas pieredzes, šī arī ir joma, kurā gribas uzdāvināt kaut ko foršu, kas tiek ievērots un novērtēts, bet, lai līdz tam nonāktu, ir gana dzudz jānopūlās.

Kristīne arī apliecināja, ka VEF Kultūras pils ļoti iespējams gribētu atbalstīt tip4me projektu, ik pa laikam Tipa atbalstītāju veikaliņā piedāvājot kādus ielūgumus uz VEF Kultūras pils organizētajiem pasākumiem. Tas gan, protams, vēl ir jāsaskaņo ar VEF Kultūras pils vadību, bet es jau pasteidzos paust savu gandarījumu un pateicību jau par iniciatīvu vien.

Paldies Kristīnei par pretīm nākšanu, personīgo viedokli un noderīgajiem padomiem!

Komentēt