Latvijā ražotas dāvanas pārim

Šajā rakstā esam apkopojuši vairākus pašmāju zīmolus un mazos uzņēmumus pie kuriem var iegādāties dažādas Latvijā ražotas dāvanas pāriem. 

dāvanas pārim

Atbalstot vietējos ražotājus un dizainerus, ikdienā vēlamies ar vien vairāk uzmanības pievērst Latvijā ražotām precēm. Arī tad, kad esam dāvanu meklējumos saviem draugiem, tuviniekiem un mīļotajiem cilvēkiem. Tā kā šobrīd esam ieinteresēti atrast dāvanas pāriem, esam sākuši meklēt Latvijā ražotas dāvanas pārim, kas būtu gan interesantas, gan noderīgas.

Šajā rakstā esam apkopojuši vairākus pašmāju zīmolus un mazos uzņēmumus pie kuriem var iegādāties dažādas Latvijā ražotas dāvanas pāriem. 

Raksts ir tapis sadarbībā ar pašmāju dāvanu karšu portālu FromMe.lv dāvanas un bloga TopDavanas.lv dāvanu ekspertiem, kam patīk sekot līdzi dāvanu aktualitātēm. 

Lai izdodas iepriecināt!

Saskaņotas ūdens pudeles vai termokrūzes

ūdens pudeles pārim

Ilgtspējīgi risinājumi mūsdienās paliek ar vien aktuālāki, īpaši attiecībā uz plastmasas lietojumu ikdienā. Lai cīnītos ar plastmasas ūdens pudeļu piesārņojumu un sniegtu sabiedrībai ilgtspējīgāku alternatīvu, ir izveidojies uzņēmums UDENSPUDELE.LV. Tas ir ģimenes uzņēmums, kurš dažu gadu laikā ir izaudzis no ūdens pudelēm līdz pat termosiem, termokrūzēm un dažādiem aksesuāriem.

Meklējot dāvanas pāriem, ir vērts ieskatīties rakstā Saskaņotas ūdens pudeles un termokrūzes pāriem. Interneta veikals UDENSPUDELE.LV tur ir salicis dažādas kombinācijas, kas būtu lieliska dāvana pārim svētkos.

Ja tomēr vēlies izvēli atstāt pāra paša ziņā, tad laba alternatīva ir UDENSPUDELE.LV dāvanu karte, kas ļaus izvēlēties viņiem nepieciešamo.  

Interesanta spēle pārim Ceļojums mīlestībā

galda spēle pārim

Lieliska dāvana pārim svētkos ir spēle Ceļojums mīlestībā. Tā ir pašmāju ražotāju radīta spēle, kas veidota ar mērķi stiprināt attiecības. Spēles idejas autore radīja šo spēli sadarbībā ar trim psihologiem, lai veiksmīgi sekmētu šīs spēles vērtību. Tā noteikti būs interesanta dāvana, ko pasniegt pārim.

Šī spēle ir paredzēta diviem spēlētājiem – cilvēkiem partnerattiecībās, kuri kopā ir ilgu vai neilgu laiku. Tie var būt viena vai dažāda dzimuma partneri, jauniem cilvēkiem, kā arī cilvēkiem gados. Spēles laikā varēs uzzināt vairāk vienam par otru, runājot par tematiem, par ko ikdienā varbūt tik bieži dabīgi nesanāk parunāties.

Kaņepju produkcijas dāvanu komplekts

kaņepju dāvana pārim

Pārim, kam patīk ekoloģiskas un dabai draudzīgas dāvanas, varētu patikt kaņepju ražotāju zīmols Obelisk Farm. Arī šis ir ģimenes uzņēmums, kas audzē kaņepes ar mērķi parādīt sabiedrībai to daudzfunkcionālo vērtību. Cerībā rast piedāvājumu visdažādākajiem cilvēkiem, viņi ir sākuši veidot arī jau iepriekš sagatavotus dāvanu komplektus.

Attēlā ievietojām divus variantus, šeit vairāk pastāstīsim par pirmo dāvanu kasti no kreisās puses. Tajā ir pievienota kaņepju zāļu tēja, kaņepju zemesriekstu sviests, kā arī trīs batoniņi, ko nogaršot. Pārim, kam patīk eksperimentēt un atklāt jaunus produktus, šāda dāvana varētu būt ļoti interesanta un gaidīta.

Universāla FromMe.lv dāvanu karte

fromme dāvanu karte

Pašmāju uzņēmums FromMe.lv nodarbojas ar dāvanu karšu piedāvājumu. Izvēle ir ļoti plaša, līdz ar to FromMe dāvanu karte sniegs pārim daudzveidīgas izvēles iespējas. Viņi varēs kopīgi izvēlēties veikt pirkumus kādā veikalā vai izbaudīt atpūtu pie kāda pakalpojumu sniedzēja.

FromMi karti dēvējam par universālu tieši tāpēc, ka izvēle ir tik plaša un daudzveidīga. Te varēs izvēlēties doties uz restorānu, baudīt SPA atpūtu, palikt pa nakti kādā kempingā, doties ceļojumā ar tūrisma aģentūras palīdzību vai veikt noderīgus pirkumus ikdienas preču veikalos. 

Turklāt dāvanu kartes ir iespējams skaisti iesaiņot, lai piešķirtu tām pēc iespējas personiskāku vērtību. Dāvanu kartes var izvēlēties ievietot skaistā aploksnē ar personalizētu sveicienu, kā arī klāt pievienot šokolādes tāfelīti un apsveikuma kartīti. Viss kā nākas!

Stilīgas zeķes no ZeeSocks

zee socks zeķes

Zee Socks ir pašmāju uzņēmums, kas ražo kvalitatīvas zeķes ar visdažādākajiem dizainiem. Viņu zīmols aizsākās ar stilīgām zeķēm, kas radītas ar foršiem kosmosa elementiem. Zvaigžņu karu faniem noteikti patiktu izvēlēties zeķes tieši no Zee Socks uzņēmuma.

Meklējot dāvanas pārim, arī pie Zee Socks ir iespējams atrast ko interesantu un noderīgu. Viņu piedāvājumā ir ne tikai ar kosmosu saistītās zeķes, bet arī dažādi raksti un dizaini. Populāri ir dizaini ar dažādiem našķiem, aliņiem, mājdzīvniekiem, kā arī videospēļu varoņiem. Jo vairāk pieaugam, jo vairāk arī novērtējam noderīgas dāvanas. Saskaņotas zeķes varētu būt lieliska dāvana pārim svētkos.

Apģērbs apskāvieniem no Be-with

apģērbs apskāvieniem be-with dāvana

Be-with ir uzņēmums, kas rada augstas kvalitātes apģērbu pāriem. Viņu piedāvājumā ir unikāla ideja par to, ka apģērbs var kalpot arī kā patīkamu apskāvienu starpnieks. Zīmola apģērbā ir speciāli iešūtas kabatiņas, caur kuru palīdzību otrā pusīte var piekļūt tuvāk un patīkami apskaut jebkurā brīdī.

Attēlā redzamais zilais džemperu komplekts ir veidots no kokvilnas. Abiem džemperiem ir slepenas kabatiņas, kas ļaus piekļūt otrās pusītes ādai. Be-with iestājas par to, ka pieskārieni veicina attiecības un tie kalpo par svarīgu ikdienas laimes elementu. 

Zīmola piedāvājumā ir visdažādākie apģērbi, kā arī krāsas. Ja vēlies izvēli atstāt pāra ziņā, tad laba izvēle būs Be-with dāvanu karte. Tev nevajadzēs satraukties ne par krāsām, ne par izmēriem, un dāvana būs izdevusies! 

Personalizēts portrets no Diegu meistars

diegu meistars dāvana

Meklējot Latvijā ražotas dāvanas pārim, vērts atcerēties, ka mūsu pašmāju ražotāji spēj paveikt īstas brīnumu lietas. Viens piemērs ir atrodams pie Diegu meistara, kur speciālists spēj izveidot skaistus un detalizētus portretus no diegiem. Attēlā ir redzami divi piemēri.

Attēlā pa kreisi ir redzams zilganas krāsas portrets. Tas ir portrets, kas radīts no atsūtītā foto attēla. Var vienoties par vienu diega krāsu, kurā šis portrets tiks radīts. Savukārt attēlā pa labi ir redzams krāsains portrets. Tas tiek veidots no aptuveni 5-7 dažādu krāsu diegiem, līdz ar to mākslas darbs ir daudz precīzāks, izceļot attēla detaļas. Protams, līdz ar to otrais variants ir divas reizes dārgāks par pirmo.

Saskaņoti Latvietis krekli

latvietis dāvana krekli pārim

Latvietis ir mūsu pašu sabiedrībā jau diezgan labi zināms zīmols, kas rada dažādus ikdienas apērbus un aksesuārus. Meklējot saskaņotas dāvanas pārim, sakaņoti t-krekli varētu būt laba izvēle. Vienkārši izvēlēties izmērus, kā arī t-krekli ir universāli ikdienas apģērbi, kas noteikti tiks novalkāti.

Klasisks Latvietis t-krekls ir viens no populārākajiem zīmola produktiem, ko izvēlēties. Baltais uzraksts “Latvietis” veidots sietspiedes tehnikā, izceļot otas triepienu ar autogrāfu, ko oriģinālā izmantojis tā dizainers Ritums Ivanovs. T-krekli ir izveidoti no kokvilnas, līdz ar to būs ne tikai stilīgi, bet arī patīkami un ērti.

Spilgts pufs no PUPU MAISS

pufs pupu maiss

Dāvanas pārim, kas dzīvo kopā, var būt visdažādākie ikdienas priekšmeti – arī mēbeles un mājokļa dizaina elementi. Piemēram, gaumīgi pufi no Pupu maisa ir lieliska izvēle, ja pārim mājoklī ir daudz brīvas vietas kādam ērtam un krāsainam pufam.

Tiem pāriem, kam patīk ciemos aicināt draugus un radiniekus, noteikti mājoklī vienmēr ir cilvēki. Līdz ar to ir nepieciešams arī veids, kā visus sasēdināt. Pufi ir lieliska izvēle, kas būs gan noderīga, gan arī kalpos par stilīgu dizaina elementu. 

Oriģināla izvēle varētu būt divvietīgais pufs, kas paredzēts diviem cilvēkiem. Tas varētu būt jauks veids, kā abiem pavadīt vairāk laika kopā viens otra tuvumā.

Ražots Latvijā dāvanu karte

ražots latvijā dāvanu karte

Dāvanu kartes ir laba dāvanas izvēle gadījumā, ja gribās uzdāvināt kaut ko jauku, taču nav saprašanas, ko īsti izvēlēties. Dāvinot dāvanas pārim, ir jāņem vērā abu vēlmes un raksturi, līdz ar to izvēles veikšana var būt sarežģīta. Tāpēc laba izvēle ir vēl viena lieliska, universāla dāvanu karte – Ražots Latvijā dāvanu karte.

Šajā dāvanu kartē ir iekļauti dažādi pašmāju ražotāji un viņu uzņēmumi. Daži arī no tiem, ko jau esam pieminējuši šajā rakstā. Piemēram, ar šo dāvanu karti var doties iepirkties uz tādiem veikaliņiem kā Be-with, Latvietis, Karma Sock, Diegu meistars, Trude, CHAOS96, Pupu maiss, Tiny one, Nela Gems un citi. Izvēle ir ļoti plaša!

Personalizēta zvaigžņu karte

dāvanas pārim zvaigžņu karte

Mūsu piedāvātā nākošā dāvanas ideja pārim ir patiesi skaista un nozīmīga. Uzņēmums Uno Evento piedāvā iespēju pārim uzdāvināt skaistas nakšņotās debesis, kas būs viņiem ļoti svarīgas un mīļas. Ir nepieciešams nosūtīt kādu pārim mīļu datumu – piemēram, pirmās satikšanās vai kāzu datumu. Un tad no šī datuma tiek iegūts attēls ar to, kā konkrētajā dienā izskatījās debesis.

Romantiķiem šī dāvana it īpaši patiks, jo lūkošanās zvaigznēs vienmēr ir bijusi maģiska. Nu pārim būs pašiem savas zvaigznes, kas priecēs acis gan pašiem, gan arī ciemiņiem mājās. Šāda zvaigžņu karte ir lieliska dāvana, kas ir pilna ar rūpēm un mīlestību.

Saskaņoti krekli gardēžiem

dāvanas pārim krekli

Iepriekš piedāvājām saskaņotu t-kreklu variantu par patriotismu un modi, savukārt tagad piedāvājam stilīgus t-kreklus tiem, kam patīk kārtīgi paēst. Ja tavs draugu vai radinieku pāris vienmēr ir redzami gatavojot ēdienus vai braucot uz dažādām kafejnīcām nogaršot jaunas maltītes, tad šie t-krekli ir īstie.

Pašmāju pavāre Zane Grēviņa jeb Našķoties Zane ir izveidojusi arī savu apģērbu bodīti, kurā iegādāties jautrus t-kreklus. Attēlā ir redzams viens no variantiem – Gluten tag t-krekls. Tiem, kam garšo glutēns, viss par un ap to, šie t-krekli ir obligāts pirkums! 

Uzdevumu grāmata-fotoalbums

riija uzdevumu grāmata pārim

RIIJA ir vēl viens pašmāju dizaina veikaliņš, kurā meklēt un atrast unikālas, skaistas un īpašas dāvanu idejas. Mūsu uzmanību jo īpaši pievērsa uzdevumu grāmata Bildē būt. Tajā Tu atradīsi vairāk kā 150 aizraujošas idejas sava brīvā laika pavadīšanai. Albums, kuru varēsi aizpildīt, tikai aktīvi iesaistoties un darbojoties.

Un kāpēc gan šo aktivitāti nepārvērst divu cilvēku uzdevumā? Doties abiem kopīgos piedzīvojumos, meklēt jaunas izklaides un dokumentēt tās visas vienuviet. Kvalitatīvi pavadīts laiks kopā ar savu otro pusīti un skaistas atmiņas – divi vienā.

Skaista kanva

kanva canvasway dāvana pārim

Vēl viena jauna dāvanas ideja pārim ir personalizēta kanva viņu mājoklim. Tā varētu būt gan kanva, kas kalpos par stilīgu mājokļa dekorāciju, gan arī personalizēta bilžu kolāža. Attēlā ir redzami divi galvenie veidi, kas kalpotu par skaistu dāvanu pārim svētkos.

Ja pāri pazīsti labi un spēj tikt klāt pie viņiem mīļiem foto attēliem, tad kolāžas izveide būs īstā izvēle. Tā varētu būt lieliska dāvana kāzās, kā arī jubilejās, kur salikt attēlus tieši no kāzu dienas. Izveido kanvu pats un tādā veidā sniedz pārim patiesi skaistu un īpašu dāvanu svētkos. 

Lai izdodas atrast lieliskas dāvanas pārim svētkos, iepriecinot!

Komentēt