Atsākam aktivizēties un piesaistīt Latvijas ražotājus

Lēnām atsākam pulcināt Latvijas ražotājus, kas gribētu savu produkciju reklamēt kā lieliskas dāvanas. Iespēja izveidot FromMe dāvanu karti Šobrīd gan to darām no citas puses. FromMe dāvanu katalogā esam izveidojuši speciālu sadaļu Ražots Latvijā. Aicinām …

Atbalstīt Latvijas ražotājus

Lēnām atsākam pulcināt Latvijas ražotājus, kas gribētu savu produkciju reklamēt kā lieliskas dāvanas.

Iespēja izveidot FromMe dāvanu karti

Šobrīd gan to darām no citas puses. FromMe dāvanu katalogā esam izveidojuši speciālu sadaļu Ražots Latvijā. Aicinām uzņēmējus, kas ražo dažādas skaistas vai noderīgas lietas izveidot dāvanu kartes. Tādā veidā varam jau šobrīd veidot sadarbību, un tas nākotnē vienkāršos veidu, kā viņu piedāvājumu izvietot arī Tip4Me dāvanu meklētājā.

Šī ir iespēja ar draudzīgu komisiju izveidot savu piedāvājumu FromMe dāvanu katalogā, un vienlaikus arī saņemt papildus bonusus. Kā bonusu piedāvājam izveidot rakstu īpaši tiem paredzētā FromMe bloga sadaļā Ražots Latvijā, kurā iekļaujam arī saiti uz ražotāja mājas lapu un sociālajiem tīkliem. Rakstā popularizējam jaunā partnera īpašo stāstu, kā arī pieredzi par dažādu pārdošanas kanālu un digitālā mārketunga rīku izmantošanu.

Nepieciešams savs pārdošanas kanāls

Tas gan nozīmē, ka dāvanu piedāvājumu varam ievietot tikai tiem ražotājiem, kuriem ir pašiem savs mazumtirdzniecības pārdošanas kanāls. Primāri tam vajadzētu būt savam interneta veikalam vai Etsy kontam, bet tas var būt arī fizisks veikaliņš. Tas tāpēc, ka dāvanu kartes saņēmējam ir jābūt iespējai uzzināt partnera piedāvākuma klāstu un mazumtirdzniecības cenas.

Lai dāvanu kartei būtu jēga, ir ražotājam ir nepieciešams piedāvāt dažādas preces. Jo dāvanu kartes būtība ir tās saņēmējam piedāvāt iespēju izvēlēties.

Esošie partneri

FromMe katalogā var iegādāties dāvanu kartes jau no vairākiem Latvijas ražotājiem. Kā piemērus varu minēt: Cita Rota, Be-With, Soustones by Agnese Zeltiņa, Wooly Organic, TRUDE, PUPU MAISS, Tiny Latvian, STENDERS un citiem.

Komentēt