Atbalstītāji

Šajā lapā tiek apkopoti visi dāvanu ražotāji, pārdevēji un servisu sniedzēji, kas atbalsta šo idenu un ir gatavi sniegt savus produktus ievietošanai Tipa atbalstītāju veikaliņam. Veikaliņš tiks izveidots kā vieta, kurā cilvēki, kas grib šo projektu atbalstīt, varēs nopirkt atbalstītāju ievietotās dāvanas, bet ieņēmumi tiks novirzīti tip4me izstrādei.

VEF Kultūras pils

VEF Kultūras pils Starptautisko projektu vadītāja Kristīne izrādīja interesi atbalstīt tip4me projektu, bet tas vēl jāsaskaņo ar vadību.

Atsākam aktivizēties un piesaistīt Latvijas ražotājus

Lēnām atsākam pulcināt Latvijas ražotājus, kas gribētu savu produkciju reklamēt kā lieliskas dāvanas. Iespēja izveidot FromMe dāvanu karti Šobrīd gan to darām no citas puses. FromMe dāvanu katalogā esam izveidojuši speciālu sadaļu Ražots Latvijā. Aicinām … Read more

Stratēģiskā sadarbība ar FromMe.lv

Esam vienojušies ar FromME.lv par sadarbību gan produktu klāsta veidošanā, gan paša servisa izveidē.

Be-with Clothing

Be-with Clothing ir viens no pirmajiem un vērtīgākajiem atbalstītājiem tip4me projekta īstenošanā. Tipa veikaliņā atradīsim arī ko no Be-with.

Latvietis un Latviete

Latvietis piemet ogles mūsu apņēmībai paveikt kaut ko īpašu. PALDIES par to!

UNIQ cepures

UNIQ cepures deva labu ieskatu, kā ir izplatīt savus ražojumus vairākos pārdošanas kanālos. LAIKIETILPĪGI! Sarunāju arī UNIQ cepures Tipa veikaliņam.

Cita Rota

Kas gan būtu Tip4me piedāvājums bez populārajām Cita Rota darinātajām “Latvietīšu” šallītēm! Cita Rota produkti būs pieejami arī Tipa veikaliņā.