Latvijā ražotas dāvanas vīrietim

Latvijas tirgus sāk pilnveidoties ar vien vairāk un pašmāju uzņēmēju klāstā iespējams atrast vērtīgas, kvalitatīvas un oriģinālas dāvanas. Ja meklē piemērotu dāvanu vīrietim svētkos, tad esi ienācis pareizajā rakstā. Esam apkopojuši dažādus interesantus un noderīgus …

ražots latvijā dāvanas vīrietim

Latvijas tirgus sāk pilnveidoties ar vien vairāk un pašmāju uzņēmēju klāstā iespējams atrast vērtīgas, kvalitatīvas un oriģinālas dāvanas. Ja meklē piemērotu dāvanu vīrietim svētkos, tad esi ienācis pareizajā rakstā.

Esam apkopojuši dažādus interesantus un noderīgus piedāvājumus no pašmāju ražotāju zīmoliem. Šeit apkopotās dāvanas tikušas atlasītas sadarbībā ar dāvanu karšu centra FromMe.lv dāvanas un bloga topdāvanas.lv dāvanu ekspertu rekomendācijām.

Rakstu regulāri papildinām ar jaunām idejām. Lai izdodas atrast meklēto!

OVI WATCH koka pulksteņi

pulkstenis dāvana vīrietim

Ovi Watch ir pašmāju zīmols, kas izpelnījies slavu ar saviem glītajiem un oriģinālajiem koka pulksteņiem. Stāsts sākas ar 2016. gadu, kad zīmola radītājs Ivo Asns savu hobiju un mīlestību pret koku pārvērta par biznesa ideju.

Pulkstenis ir lieliska dāvana vīrietim svētkos. It īpaši tad, ja pulkstenis ir kvalitatīvs un arī unikāls. Ovi Watch pulksteņi tiek valkāti vairāk kā 30 valstīs visā pasaulē. To latviskais koka elements uz pasaules fona lieliski izceļas un piešķir šim produktam īpašu vērtību.

Šis bizness vēl tikai plaukst un to noteikti arī turpinās darīt. Piedāvājums gan jau ir plašs – klientiem pieejami vairāk kā 30 dažādu dizainu rokas pulksteņi. Katram ir sava odziņa, vai tas ir īpašs gravējums vai skaista siksniņa. 

Vēl lieliska dāvana no šī ražotāja varētu būt arī koka tauriņš, ko uzdāvināt vīrietim svētkos. Tā varētu būt lieliska dāvana izlaidumā vai Ziemassvētkos.

CO2 kvalitātes monitors ikdienai

co2 monitors dāvana

Ja vēlies izvēlēties dāvanu vīrietim, kas ļaus viņam parūpēties par savu veselību, tad šis ir labs variants. Uzņēmums Maples rada CO2 monitorus, kas vērtē telpā esošo gaisa kvalitāti. Tas jau laicīgi paziņo par to, ka gaiss ir sasmacis un ir pienācis laiks izvēdināt telpu. 

Ne visiem ir laiks doties regulārās pastaigās, īpaši darbu pilnās dienās. Tad nu jāatcerās izdarīt vismaz tik daudz, kā izvēdināt savu darba telpu. Šāds monitors var būt lielisks palīgs. Uz monitora attēlotā kļavas lapa maina savu krāsu balstoties uz gaisa kvalitāti. Zaļa apzīmē svaigu gaisu. Tam mainoties uz slikto pusi, arī lapa pamazām sāk iekrāsoties dzeltena līdz pat sarkanai.

Šis CO2 monitors ir radīts no koka, tas izskatās eleganti un labi veic savu darbu. Tas pieejams divās nokrāsās un to iespējams personalizēt, kas šo padara par lielisku dāvanas izvēli.

Stilīgas zeķes no Karma Sock 

karma socks

Pašmāju uzņēmums Karma Sock jau vairāku gadu garumā rada stilīgas zeķes, sadarbojoties ar dažādiem cilvēkiem. Viņu galvenais mērķis ir parādīt, ka zeķes nav vien apģērba gabals. Tas var būt arī stilīgs apģērba komplekta papildinājums un aksesuārs.

Viņu piedāvājuma klāstā ir dažādas stilīgas zeķes, kā arī jau iepriekš sagatavotie dāvanu komplekti. Attēlā redzamās zeķes Austras koks aicina apkārt esošo pasauli padarīt skaistāku sev un citiem – audzēt kokus un labo karmu. Šī ir forša dāvana ar ko pārsteigt vīrieti svētkos. 

Balansa dēlis ar stilīgu dizainu

balansa dēlis

Ja meklē dāvanu aktīvam vīrietim, tad oriģināla dāvanas ideja ir balansa dēlis. Tā izmantošanas mērķis ir spēt noturēt līdzsvaru. Lai arī tas var izklausīties gana vienkārši, tas ir labs treniņš un izaicinājums, ko sev izpildīt. Balansa dēlis var palīdzēt koriģēt stāju, kā arī būt labs sabiedrotais fitnesa treniņos.

Balansa dēļa pielietojums ir ļoti plašs – no bērnu ballītēm, līdz pat nopietniem treniņiem sportā un rehabilitācijā fizioterapijā. Tā kā šī dāvana var vienlīdz kalpot gan par jautru izklaidi, gan par vispārējās veselības uzlabotāju. 

Balansa dēlis Dēlis ir visinteresantākais modelis, kas iekrita mūsu acīs. Tas ir pierādījums tam, ka šis līdzsvara dēlis patiesi var kļūt par lielisku ikdienas sabiedroto, kā jau arī multenē Ed, Edd and Eddy. 🙂

Ar rokām darināta ādas josta no Buffalo Ade 

buffalo ade

Buffalo Ade is pašmāju zīmols, kas nodarbojas ar ādas izstrādājumu ražošanu. Piedāvājumā ir ādas jostas, plānotāji, maki u.c. produkti. Katrs produkts ir roku darbs, kas šo dāvanu padara par vēl īpašāku. Zīmols arī labprāt sadarbojas ar klientiem, tā kā iespējams produktus arī personalizēt.

Īstas ādas josta ir laba un praktiska dāvana vīrietim. Josta ir aksesuārs, kurš noteikti ir katram vīrietim, taču ne visi tajā iegulda līdzekļus. Jāpiebilst, ka jostā ir vērts ieguldīt vairāk – lai tā kalpotu gadiem ilgi un saglabātu savu eleganto izskatu.

Buffalo Ade ar rokām darinātā ādas josta ir praktiska dāvana, kas spēs iepriecināt ar kvalitāti un rūpīgi izstrādātajām detaļām.

FromMe dāvanu karte Ražots Latvijā

fromme ražots latvijā dāvanu karte

FromMe.lv ir viens no populārākajiem dāvanu karšu centriem Latvijā ar milzu izvēli. Piedāvājumā ir dāvanu kartes atpūtai, veselībai, piedzīvojumiem, kā arī praktiskiem pirkumiem. Papildus tam FromMe dāvanu centrs ir izveidojis arī universālās dāvanu kartes, kā, piemēram, Ražots Latvijā dāvanu karte.

Tā ir dāvanu karte, kurā apvienoti vairāk kā 10 pašmāju zīmoli ieskaitot Cita Rota, Latvietis, Be-with, TRUDE un arī iepriekš minētos Karma Sock un Buffalo Ade. 

Piedāvājums ir plašs un tieši tas ir iemesls, kāpēc šī dāvana ir veiksmīga izvēle. Vīrietis pats varēs izvēlēties sev dāvanu. Un darīt to atbalstot vietējos ražotājus.

Par to, kāpēc atbalstām FromMe, lasi vairāk rakstā Stratēģiskā sadarbība ar FromMe.lv.

Krekls no zīmola Latvietis & Latviete

latvietis krekls

Zīmols Latvietis & Latviete ir pašmāju uzņēmums, kas rada dažādus apģērbus un aksesuārus. To atpazīstamības simbols ir teju visiem zināmie uzraksti Latvietis un Latviete. Šis zīmols sniedz iespēju ikvienam latvietim lepoties ar savu dzimteni un tautu. 

Iepriecini vīrieti ar stilīgu un kvalitatīvu kreklu Latvietis. Šis modelis ir šūts no vidēja biezuma 100% organiskās kokvilnas. Uzraksts veikts sietspiedes tehnikā, izceļot tā dizaina autora mākslinieka Rituma Ivanova oriģinālā izmantoto otas triepienu.

Šis krekls un citi zīmola produkti ir radīti minimālisma stilā, tāpēc tie labi saderas ar dažādiem apģērbu komplektiem. Balts t-krekls vīrietim noteikti noderēs bieži, jo tā ir klasika, kurai jābūt katra garderobē.

Prāta mežģis no Solid Wood Gifts 

koka mežģis

Solid Wood Gifts is pašmāju ģimenes uzņēmums, kas rada foršas un aizraujošas galda spēles, puzles, aksesuārus un rotaļlietas. Produkti tiek radīti no koka un līdz ar to katrs no tiem ir individuāli veidots.

Produkts Hakeru puzle ir īpaši forša dāvana, kas ļaus vīrietim pamežģīt prātu un nodoties veselīgam azarta daudzumam.

Ir doti 2 koka kluči ar 15 dažāda dziļuma caurumiem un 15 dažāda garuma apaļkociņi. Tev jāatrisina pavisam vienkāršs uzdevums – salikt kociņus pareizajos caurumos, lai abus klučus var uzlikt vienu otram virsū un aizvērt ciet. Tas jāizdara tā, lai nepaliktu sprauga starp klučiem. Solid Wood Gifts atgādina, ka iespējamas ir tikai 7,5 miljoni teorētisko iespējamo kombināciju, tā kā nav jau nemaz tik neiespējami!

Stilīga ceļa krūze no Piparmētras

krūzes no piparmētras

Piparmētra ir latviešu dizaina zīmols, kas rada skaistas papīrlietas, plānotājus, ceļa krūzes un vēl dažādus citus ikdienas priekšmetus. To piedāvājumā ir arī skaistas un stilīgas ceļa krūzes, kā attēlā redzamais pāris vīrs & sieva.

Šādu ceļa krūžu komplekts ir lieliska dāvana gan vīram, gan arī draugu pārim. Īpaši tad, ja abiem patīk doties ceļojumos, palikt pa nakti pie dabas un baudīt aktīvo atpūtu svaigā gaisā. Tad šīs vīrs&sieva ceļa krūzes kalpos par noderīgu un mīļu dāvaniņu.

Piparmētras piedāvājumā ir vēl dažādas citas krūzes ar līdzigu dizainu, taču dažādiem uzrakstiem. Tur iespējams ne pa jokam iedvesmoties un nodot šo iedvesmu caur dāvanu arī citiem!

Caurspīdīgs un ilgtspējīgs sienas plānotājs

plānotājs

Ja dāvana tiek meklēta organizētam vīrietim, kura ikdienas grafiks vienmēr ir pilns, tad noderīga dāvana būtu plānotājs. Zīmols Penguin Stories rada skaistus plānotājus – gan pie sienas liekamus, gan arī galda plānotājus.

Visvairāk mums iepatikās produkts “My Perfect Month” sienas plānotājs. Tas ir mēneša plānotājs, kas radīts no stikla, tāpēc katru mēnesi. Katru mēnesi to var nodzēst un rakstīt savus plānus no jauna. Šis ir ilgtspējīgs risinājums, kā netērēt papīru un saudzēt dabas resursus. Jāpiebilst, ka arī jebkura veida interjerā šāds plānotājs ļoti labi iederas.

Ādas soma no Peša Customs

peša customs

Peša Customs ir zīmols, kura piedāvājumā ir dažādi aksesuāri un apģērbi no ādas. Zīmols sevi sauc arī par ādas, metāla, sniegadēļu, ūdensdēļu un motociklu darbnīcu.

Ja tu meklē lielisku dāvanu vīrietim dzimšanas dienā, tad kāds no Peša Customs produktiem noteikti būs laba izvēle. Piemēram, Peša ādas soma būs gan praktisks, gan elegants ikdienas sabiedrotais.

Longbords no zīmola MIGLA BOARDS

migla boards

MIGLA BOARDS ir pašmāju zīmols, kura komanda veido stilīgus un kvalitatīvus longborda dēļus. Katrs zīmola komandas dalībnieks ir savas jomas entuziasts – tas var būt dēļa izveides ziņā, sarunās ar klientiem, vizuālo stāstu veidošanu, dizaina veidošanu, interneta veikala kontrolē utt. Šī zīmola radītāji patiesi mīl to, ko dara!

Katrs no piedāvājumā esošajiem longbordiem ir rūpīgs roku darbs. Tie veidoti no Latvijā augošiem bērziem. Par unikālu dāvanu tos padara glītie un atšķirīgie dizaini. Vīrietim, kam braukšana ar dēli nav sveša lieta, šī būs lieliska dāvana svētkos.

Cerams, ka tev ir izdevies atrast kādu labu ideju!

Komentēt