Latvijā ražotas dāvanas sievietei

Meklējot dāvanas sievietei un jebkuram jubilāram, ir labi sākumā tās pameklēt starp pašmāju ražotāju piedāvājumiem. Atbalstot vietējos ražotājus un dizainerus, pārliecināmies par to, ka mūsu pašu zemes produkcija kļūst ar vien daudzveidīgāka un plašāka. Šis …

dāvanas sievietei

Meklējot dāvanas sievietei un jebkuram jubilāram, ir labi sākumā tās pameklēt starp pašmāju ražotāju piedāvājumiem. Atbalstot vietējos ražotājus un dizainerus, pārliecināmies par to, ka mūsu pašu zemes produkcija kļūst ar vien daudzveidīgāka un plašāka.

Šis raksts ir tapis sadarbībā ar FromMe.lv dāvanas un bloga TopDāvanas.lv dāvanu ekspertiem. Mums patīk jau laicīgi noskaidrot, kāds ir pašmāju ražotāju piedāvājums un kas šobrīd ir aktuāls.

Lai palīdzētu tev izvēlēties labāko dāvanu, šajā rakstā esam apkopojuši foršas dāvanu idejas sievietei svētkos. Tie ir gan noderīgi produkti ikdienai, gan arī skaistumlietas, kas priecē acis.

Sojas vaska svece no uzņēmuma SADEGT

sadegt svece

Uzņēmums SADEGT ir pašmāju zīmols, kas rada skaistas un dabai draudzīgas sveces. Tās ražotas no sojas vaska. Tas savukārt ir 100% augu izcelsmes izstrādājums, kas ražots no sojas pupiņām. Šis ir viens no atjaunojamajiem dabas resursiem, turklāt svece deg divreiz ilgāk kā ierastās parafīna sveces. 

SADEGT sveces ir skaistas un pieejamas dažādos modernos dizainos. Tās ir pilnīgs roku darbs. Attēlā ir redzams tikai viens piemērs – ar Mikelandželo skulptūru slaveno “Dāvidu”. Svecēm ir arī patīkams apelsīna un ingvera aromāts.

Krāsaini stikla auskari no Kluug

kluug auskari

Vēl viena lieliska dāvanas ideja sievietei ir zīmola Kluug klasiskie stikla auskari, kas piestāvēs ikvienam tērpam. Attēlos redzamie izmēri un formas var minimāli atšķirties, jo produkti tomēr ir rūpīgs roku darbs. Katrs produkts ir unikāli radīts tieši tā valkātājai. 

Šie auskari ir pieejami galvenokārt 3 košās krāsās – koši zaļi auskari, kā arī koši zili un sarkani. Šī ir lieliska dāvana košai sievietei, kurai patīk valkāt pamanāmas rotas ar izstarojošu dzīvesprieku.

Vairas Vīksnes košais T-krekls “PRIEKS”

prieks krekls

Mūsu nākošā dāvanas ideja sievietei svētkos ir košs un pozitivitāti radošs t-krekls. Tā radītājs ir Vaira Vīksne – sapņotāja, darītāja un spēlētāja. Viņa rada skaistus kokvilnas kreklus ar pašas veidotiem dizainiem. Tie ir oriģināli, stilīgi un ar kripatu veselīgas nostaļģijas.

T-krekls Prieks ir forša dāvana. T-krekls ir dabīgā kokvilnas krāsā ar stilīgu dizainu, kas izkrāsos sievietes ikdienu. Tas ražots no augstas kvalitātes, ļoti mīkstas un ērtas, 100% organiskas PETA sertificētas kokvilnas. 

Mana Ekosistēma – ienest dabu mājās

mana ekosistēma

Augu mīļotājai laba dāvanas izvēle ir Pasakains rīts no uzņēmuma Mana Ekosistēma. Šis slēgtais augu terārijs sastāv no dažādiem augiem un akmeņiem. Tas ir roku darbs, kas izveidots tikai no dabiskajiem materiāliem. Šīs ekosistēmas augstums ir 35cm, bet diametrs – 30cm. Saņemto dāvanu sieviete varēs skaisti novietot kādā redzamā vietā.

Tas ir stilīgs un pavisam vienkāršs veids, kā ienest dabu mājoklī. Ja arī jubilārei nav daudz laika rūpēties par saviem augiem, šāda ekosistēma ir labs risinājums. Tai nav nepieciešama gandrīz nekāda cilvēka iejaukšanās – tā zaļo pati no sevis.

Stilīgs Rīgas kartes plakāts no Lienes Vilmanes

plakāts rīga

Ja tu meklē dāvanu sievietei, kas dzīvo Rīgā vai lielu daļu savas dzīves ir tur jau nodzīvojusi, iespējams, šī ir dāvana tieši viņai. Ilustratore Liene Vilmane ir radījusi skaistu un stilīgu plakātu ar Rīgas kartes ilustrāciju. 

Šis Rīgas kartes plakāts ir A2 izmērā. Jāierāmē tas būs pašiem, tomēr šī neapšaubāmi ir stilīga dāvanas ideja. Tas lieliski varēs papildināt sievietes interjeru ar nozīmīgu un jēgpilnu plakātu.

Spēka ceļakrūze no Piparmētras

krūze piparmētra

Piparmētra ir vēl viens jauka pašmāju dizaina zīmols. Tā piedāvājumā ir dažādas skaistumlietas – plānotāji, plakāti, kartītes uzlīmes un ceļa krūzes. 

Ceļakrūze Tevī ir spēks ir skaista un iedvesmojoša dāvana sievietei. No vienas puses uz tās ir rakstīts – Tevī ir spēks! Uz otras puses – Nepadodies, pat ja krīti! Un krūzītes iekšpuses apakšā sieviete atradīs jauku ikdienas atgādinājumu, ka jāsāk īstenot savi sapņi. Ir tikai jāsāk darīt!

Dāvanu karte Ražots Latvijā sievietes izvēlei

fromme dāvanas

FromMe.lv ir viens no populārākajiem dāvanu karšu centriem Latvijā ar lielu piedāvājumu  izvēli. Tur ikviens varēs atrast sev piemērotākās dāvanu kartes atpūtai, veselībai, piedzīvojumiem, kā arī praktiskiem pirkumiem. Papildus tam FromMe.lv ir izveidojis arī universālās dāvanu kartes, kā, piemēram, Ražots Latvijā dāvanu karte.

Tā ir dāvanu karte, kurā apvienoti vairāk kā 10 pašmāju zīmoli ieskaitot Cita Rota, Latvietis, Be-with, TRUDE, Nela Gems un citi. Šajā vienā dāvanu kartē ir tik daudz dāvanas sievietei vienu viet – viņai atlike tikai izvēlēties.

Džemperis ar kabatiņām no Be-With

be-with džemperis

Be-With ir pašmāju zīmols, kas uzsvaru liek uz pieskārienu svarīgumu attiecībās. Jebkuru attiecību pamatā svarīgi ir ikdienišķi pieskārieni – roku turēšanai un apskāvieniem ir milzu nozīme labsajūtā. Ne velti fizisks pieskāriens ir viena no mīlestības valodām.

Meklējot mīļas dāvanas sievietei, šī varētu būt laba opcija. Šis attēlā redzamais Džemperis viņai ir lieliska dāvana mīļotajai sievietei. Jāpiebilst, ka Be-With zīmols rada apģērbu no ilgtspējīgiem un kvalitatīviem materiāliem. Šis džemperis radīts no siltas un mīkstas kokvilnas. Tajā iebūvētas divas simetriskas kabatiņas apskāvieniem no aizmugures.

Zīda matu gumijas no Lauva Beauty

matu gumijas no zīda

Lauva Beauty ir pašmāju uzņēmums, kas starp plašo produkcijas klāstu rada arī burvīgas zīdu matu gumijas. Tās pēdējā laikā ir kļuvušas par īpaši aktuālu matu aksesuāru. Zīds ir viens no materiāliem, kas matu veselībai ir visoptimālākais.

Zīds ar savām lieliskajām īpašībām nenodarīs pāri mata struktūrai. Pasargās matus no mehāniskajiem bojājumiem, elektrizēšanās un lūšanas. Tāpat arī, protams, zīda matu gumijas ir skaists un elegants ikdienas aksesuārs. Tā ir lieliska dāvanas sievietei ideja.

Vilnas pleds ar Lielvārdes jostas rakstu no veikala RIIJA

vilnas pleds riija

RIIJA ir pašmāju veikaliņš, kas tirgo visdažādākās dizaina preces, ieskaitot skaistus un dabīgus pledus. Šīs kolekcijas 100% vilnas segas ir latviska un askētiska dāvana kā sev, tā arī citiem. 

Lielvārdes jostas pleds ir lieliska dāvana sievietei dzimšanas dienā, lai sasildītos gada aukstākajos mēnešos. Šī vilnas sega patīkami silda un lieliski arī papildina interjeru. Latvijā austajās vilnas segās ir iestrādāts arī Lielvārdes jostas raksts, kam izsenis tiek piedēvētas maģiskas spējas pasargāt.

Nedēļas plānotājs no zīmola UZ PAPĪRA

plānotājs nedēļas

Sievietei, kurai vienmēr ir daudz darbu, noteikti noderēta kāda praktiska dāvana sava laika plānošanai. Tas varētu būt stilīgs un noderīgs ikdienas sienas plānotājs. Zīmols UZ PAPĪRA veido tieši tādus kalendārus jeb plānotājus, kas ir lieliski piemēroti vienas nedēļas izplānošanai.

Pats labākais ir tas, ka šis nedēļas plānotājs nav paredzēts piestiprināšanai pie sienas ar urbšanas palīdzību. Tas ir kompakts nedēļas plānotājs ar magnētiem, liekams pie ledusskapja. Jubilārei tas palīdzēs plānot savas nedēļas aktivitātes, ēdienreizes vai ko citu.

Mums patīk ieteikt pašmāju ražotājus kā galvenos dāvanu nodrošinātājus. Arī mums Latvijā taču ir tik daudz labu radītāju. Vairāk par to lasi rakstā Atsākam aktivizēties un piesaistīt Latvijas ražotājus.

Lai izdodas atrast lieliskas dāvanas sievietei svētkos!

Komentēt