No sadarbības uz partnerību

Ar FromMe.lv esam uzsākuši ciešas partneratiecības, kas nozīmē, ka būvēsim Tip4me kopā.

FromMe

Aktīvais darbs sadarbības partneru meklējumos mazliet iestrēga pie sadarbības ar FromMe.lv detaļu skaidrošanas. Labā ziņa ir, ka no stratēģiskas sadarbības esam nonākuši līdz partnerībai. Partnerībai tādā līmenī, ka pārņemu FromMe vadību.

Vairāk detaļas

Tip4me mērķi ir ambiciozi pasaules mērogā, bet jāsāk ir Latvijā. Tā kā FromMe portāls klusiņām sauc pēc uzlabojumiem un sava potenciāla izmantošanas, tad nolēmu “Kāpēc gan mums neiet kopā pa īstam?!” Esošais FromMe īpašnieks Ansis man piedāvāja iegādāties savu uzņēmumu, un es piekritu. Kā jau rakstīju iepriekš, viņam ir jauns un ambiciozs projekts, kas nu jau ir pārdēvēts par Motivio (iepriekš saucās CaffePay), kas darbojas citā jomā. Un kā jau daudziem zināms – ja tu gribi izdarīt vienu lietu pa īstam labi, tad dari to uz visiem 100%. Tāpēc FromMe attīstīšanu viņš uzticēja man, jo arī es eju Tip4me projektā uz visiem 100%, un FromMe lieliski iederas manā attīstības stratēģijā.

Ko tas nozīmē Tip4me projektam

Tas nozīmē, ka tagad kādu laiku (3 – 6 mēnešus) vairāk fokusēšos uz FromMe attīstību. Saraksts ar nepieciešamajiem uzlabojumiem ir diezgan garš, un labā ziņa, ka daļa no plānotajiem uzlabojumiem tiešā veidā pārklājas ar to, ko vēlos ieviest Tip4me, piemēram bloga attīstīšanu, dāvanu kategorizēšanu, lietotāju uzvedības analīzi, un SEO padziļinātu izpēti. Caur FromMe projektu būs iespēja šīs lietas ieviest un testēt ne tikai idejiskā līmenī no jauna radītā portālā, bet uzreiz jau ieviest darbojošā portālā.  Primāri testēsim IT risinājumu izveidi, bet ne mazāk svarīga būs praktiskā pieredze sociālo tīklu izmantošanā un satura mārketinga veidošanā. Par pieredzes iegūšanu runājot, netsverams ieguvums būs arī esošo FromMe darbinieku zināšanas, iestrādes dāvanu piedāvājuma veidošanā un dzirkstījošais entuziasms.

Paralēli turpināsies arī Tip4me IT risinājuma pilnveidošana, lai varam ieviest plašāku meklēšanas kritēriju klāstu un nodrošināt to, lai paši razōtāji, tirgotāji un pakalpojumu sniedzēji varētu papildināt Tip4me dāvanu klāstu. Pašsaprotami, ka dāvanu karšu klāstu Latvijas tirgum nodrošinās tieši FromMe piedāvājums.

Rezumē

Degu nepacietībā kopā ar FromMe komandu pacelt esošo dāvanu karšu portālu nākošajā līmenī! Esmu arī atradis investoru, kas ir gatavs sniegt gan finansiālu atbalstu portāla attīstīšanai, gan savas zināšanas un pieredzi FromMe uzlabošanai.

Būšu pateicīgs par jebkurām jūsu atsauksmēm, komentāriem un ierosinājumiem par FromMe.

Komentēt