Stratēģiskā sadarbība ar FromMe.lv

Esam vienojušies ar FromME.lv par sadarbību gan produktu klāsta veidošanā, gan paša servisa izveidē.

Dāvanu serviss FromME.lv

Ar prieku varu paziņot, ka esam vienojušies ar dāvanu servisu FromMe.lv par stratēģisko sadarbību dāvanu piedāvājuma veidošanā.

Par tikšanos

Tikos ar FromMe īpašnieku Ansi Līpenīti un projektu vadījāju Lauru Mašnovsku. Mērķis bija izstāstīt par Tip4me projektu, un piedāvāt sadarboties gan dāvanu piedāvājuma veidošanā, gan paša servisa izstrādē. Ideja viņiem šķita ļoti interesanta, un viņi tajā saredz labu kanālu jaunu un motivētu klientu piesaistē.

Par FromME.lv

Pēc Latvijas dāvanu servisu izpētes, varu teikt, ka FromMe ir viens no nenovērtētākajiem dāvanu piedāvātājiem, jo viņiem ir vislabākais dāvanu karšu piedāvājums. Tāpēc arī esam ļoti motivēti ar viņiem sadarboties, jo varam izcelt viņu piedāvājuma vērtību. Un kā rāda mūsu veiktās aptaujas rezultāti,  dāvanu kartes ir produkts, ko visbiežāk izvēlas dāvināt darba kolēģiem. FromMe ir arī uztaisījuši vienotu dāvanu karti Unikarte, kas strādā pie visiem viņu sadarbības partneriem. Papildus tam, viņi piedāvā iespēju visas pie viņiem nopirktās dāvanu kartes samainīt pret naudu Tas gadījumiem, kad cilvēkam liekas, ka konkrētā veikala dāvanu karte viņam nav īsti piemērota.

Tikšanās rezultāts

Pirmkārt vienojāmies, ka viņi mums iedos visu savu dāvanu karšu katalogu, lai varam piedāvāt Tip4me servisā. Papildus tam, vienotāmies arī testēt cenošanas mehānismu. Būtiski, ka viņi ir gatavi dot mums pieeju viņu sistēmai, lai varētu izveidot pēc iespējas efektīvu risinājumu savstarpējai informācijas apmaiņai. Tas nozīmē, ka uz viņu piemēra mēs varēsim attīstīt sadarbības modeli arī ar citiem mazumtirgotājiem, kuru produktu klāsts ir robežās no 100 – 1000 produktiem.

Mums ļoti noderēs viņu pieredze, jo paši neesam šajā biznesā praktiski strādājuši. Un no šīs dienas sarunas izriet, ka viņi ar prieku ar to dalītos, protams, ar cerību, ka tas viņiem atmaksāsies ar uzviju.

Tā kā Ansis šobrīd attīsta jauna produkta CafePay.lv izveidi, tad bija ļoti vērtīgi parunāties arī par servisa izveides procesu no A līdz Z. Uzzināju ar kādiem izaicinājumiem viņš saskaras, un kā viņa pieredze varētu noderēt arī Tip4me izstrādē.

Ceru uz veiksmīgu un ilglaicīgu sadarbību.

1 domas par “Stratēģiskā sadarbība ar FromMe.lv”

  1. Esmu sajūsmā no šiem dāvanu piedāvājumiem, jo izvēle vienmēr ir milzīga un aktivitātes ir mūsdienīgas. Parasti skatos šo pašu FME un davanuserviss Kādi ir jūsu favorīti?

    Atbildēt

Komentēt