Aptauja: Kā tiek sveikti kolēģi dzimšanas dienās?

Padziļināti izpētam labo pieredzi kolēģu apsveikšanas un dāvanu iegādes tradīcijas un pastāvošos izaicinājumus.

Aptaujas mērķis un saturs

Vēlamies noskaidrot, kādas ir kolēģu sveikšanas un apdāvināšanas tradīcijas dažādos Latvijas uzņēmumos, un ar kādām problēmām darbinieki saskaras gan meklējot dāvanas, gan tās iegādājot. Gribam iedziļināties un izprast, cik daudz dažādi apdāvināšanas veidi praksē tiek izmantoti, un kā darbinieki tos novērtē. Jo tikai izprotot pilnu dāvanas meklēšanas procesu varēsim piedāvāt labāko servisu pasaulē.

Aptaujā galvenokārt ir atvērtie jautājumi nevis atbilžu varianti, jo šādi varam apkopot idejas un viedokļus tos nekādā veidā neierobežojot.

Noskaidrosim arī par kādu naudas summu dāvanas tiek pirktas, kas tās pērk, un kurš par to maksā. Domāju, ka ik vienam būs interesanti redzēt kopējos aptaujas rezultātus, kurus publicēsim ik pa laikam.

Rezultātu apkopošana

Aptauja būs atvērta kādu laiku, tāpēc rezultātus apkoposim ik pa laikam un publicēsim tos tepat blogā, kā arī citos portālos. Esam vienojušies ar portālu Sievietes Pasaule, ka arī viņus interesētu pētījumu rezultātu apkopojums. Tā kā aptauju nevērsim ciet, ar papildus publikācijām vēlamies piesaistīt pēc iespējas plašāku respondentu skaitu.

Gan jau apkoposim arī kādu rakstu par labākajām dāvanām kolēģim dzimšanas dienā.

Padalies ar savu situāciju un viedokli

Esi laipni aicināts atbildēt, kā kolēģu sveikšana tiek organizēta tavā darba vietā un cik ;loti tas tevi apmierina. SAITE uz aptauju.

 

Komentēt